Zonguldak Karaelmas diye tabir edilen Türkiye Taş Kömürü'nün çıktığı en önemli şehirlerden biridir. Cumhuriyet döneminde ilk vilayetimiz olarak ilan edilmesi de bu nedenledir. Bu yüzdendir ki farklı bir öneme ve özelliğe sahiptir. Her dönem madencilik faaliyetleri nedeni ile farklı illerimizden çalışmaya gelen insanlarımız ile kültürü ve çeşitliliği bir hayli fazladır. Zonguldak yaşadığı onlarca maden felaketi ve kayıplarıyla acının da emeğin de başkentidir.

Sayınlar Ailesi olarak 1960'lı yıllardan bugüne Zonguldak'ta farklı ticaret kollarında hizmet veriyoruz. Kendi emeklerimizle kurduğumuz aile şirketimiz çok şükür ki bugünlere kadar geldi. Şimdi evlatlarımızın devraldığı firmamız daha da gelişerek ilerliyor. 2000'li yıllarda ticaret kollarımıza eklediğimiz Yurt Hizmetlerimiz ile şehrimize gelen genç arakadaşlarımızı en iyi şekilde ağırlamak için yeni bir anlayışla hizmet veriyoruz.

İletişimin gücüne çok inanıyoruz. Eksiklikler ve ihtiyaçlar elbette olur, lakin doğru iletişim sağlandığında her şey halledilir. Ticaret anlayışımızı yıllardır bu şekilde yürütüyoruz. Şimdilik bizden bu kadar, şehrimize hoş geldiniz. Tanışmak ve görüşmek dileği ile...
 
 

Mehmet K.


Güzel anılar biriktirdiğim, 3 sene boyunca kaldığım, güzel yurdum. Her şey için teşekkür ederim.