Türkiye'nin ilk şehri olan Zonguldak'a hoş geldiniz. Doğası, insanı, tarihi ile harika bir şehir olan Zonguldak'ı çok seveceksiniz.

Sayınlar Yurt Hizmetleri

consultant2-icon1
Farklı oda seçeneklerimiz ile size uygun çözümler sunuyoruz. Tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik odalar ile dilediğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz.
consultant2-icon1
Yurdumuzun lokasyonunu seçerken tüm kampüslere eşit mesafede, öğrenci arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını kolayca giderebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir lokasyon tercih ettik.
consultant2-icon1
Günümüz dünyasında genç arkadaşlarımızın ihtiyaçlarınında farklılaşıp değiştiğini biliyoruz. Kurduğumuz sistem ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor, yeniliklere öncü oluyoruz.
 

Güvendesiniz, Sayınlar ailesi olarak Zonguldak'ta 60 yıldır bir çok alanda ticaret yapıyor ve farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Doğru iletişim kurmayı ve ihtiyaçları gidermeyi iyi biliyoruz.

 
 

Hizmetlerimiz

 • +Konaklama

  1-2-3-4 Kişilik odalar, internet, kişiye özel gardırop ve çalışma masaları, mini buzdolabı (3kişilik oda hariç) bulunmakta olup, 24 saat sıcak su, hafta da iki gün oda temizliği - günlük ortak alan temizliği hizmetleri sağlanmaktadır.
 • +Yemek

  + Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir.
  + Kafeteryamız ise 24 saat açıktır.
 • +Ortak Alanlar

  + Ortak salonumuzda arkadaşlarınız ile buluşup aktiviteler yapabilirsiniz.
  + Ütülerinizi ütü odalarımızda yapabilirsiniz.
  + Etüt odamızda çalışabilirsiniz
  + Revir Odası
  + Çamaşırhane
 • +Kampüslere Ulaşım

  Tüm kampüslere eşit mesafede sayılırız. Sağladığımız servis hizmeti ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • +Güvenlik

  + Yurdumuz giriş ve çıkışlarında parmak izi sistemi kullanılmakta, vaktinde gelmeyen öğrencilerimizin aileleri bilgilendirmektedir.
  + 24 Saat güvenlik kamerası kaydı yapılmaktadır.
  + Yangın merdiveni ve yangın söndürme sistemi bulunmaktadır.
  + Güvenlik görevlisi tüm kontrollü sağlamakta ve kayıt tutmaktadır.
  + Jenaratör
 
 

Kozlu'da Neler Var?
Neler Yapabilirim?

Kozlu, Zonguldak'ın gelişmekte olan en büyük ilçesidir. Hem kız hem de erkek öğrenci yurtlarımız Kozlu'nun merkezinde bulunmaktadır. Kafeleri, AVM'leri, Lokantları, Pazarı, Marketleri, Bankaları, PTT'si, Denizi, Otogarı, Sahili, Hastahanesi yürüme mesafesindedir. Her ihtiyacınızı Kolzu'da giderebilirsiniz. Esnafımız güler yüzlüdür ve öğrencisinin değerini bilir. Kozlu'da bulunan terminal sayesinde şehirlerinize yolculuk çok kolaydır.

Kozlu ilçesinin alanı çok büyük olsa da merkezi yürüyüş mesafesindedir. Zonguldak merkeze kadar uzanan sahil yolunda; park alanı, piknik alanı ve yürüyüş yolu bulunmaktadır. Buraya alıştıktan sonra çok güzel vakitler geçireceğinize eminiz.

Pencerenizden göreceğiniz uçsuz bucaksız Karadeniz, gündoğuşunda yapacağınız harika yürüyüşler, kuracağınız sağlam dostluklar hepinize harika gelecek. Şimdiden Hoş geldiniz.
 

Bazı Noktalara Ulaşım

5dk.
BEÜ Hazırlık Kampüsü

10dk.
BEÜ Farabi Kampüsü

10dk.
BEÜ İbn-i Sina Kampüsü

10dk.
Zonguldak Merkez

 
 

Erken Kayıt ve Kontenjan Avantajlarından Yararlanmak İçin
iletişime Geçebilirsin.